zamknij

Polski projekt na warsztatach Ex Oriente Film

„Over the Limit” Marty Prus weźmie udział, obok 11 innych projektów, w rocznych warsztatach przeznaczonych dla kreatywnych projektów dokumentalnych Ex Oriente Film. Producentem filmu jest Maciej Kubicki z firmy Telemark, który w 2013 roku wspólnie z Anną Kępińską zakwalifikował się na warsztaty Ex Oriente Film z filmem Jakuba Piątka „One Man Show”.

 

Ex Oriente Film

Warsztaty Ex Oriente Film składają się z 3 oddzielnych szkoleń, które odbywają się na przestrzeni całego roku. Dzięki udziałowi w programie reżyserzy i producenci będą mieli możliwość rozwijać swoje projekty i strategie finasowania, korzystając z rad i wiedzy doświadczonych, działających na międzynarodowym rynku ekspertów. Szkolenie Ex Oriente Film zakończy spotkanie podczas East European Forum.
 

Polskie projekty w ubiegłych latach

W poprzednich edycjach warsztatów uczestniczyły m.in. projekty nagradzanych polskich filmów: „Efekt domina” w reżyserii Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego oraz „Królik po berlińsku” Bartosza Konopki.
 

Kolejny produkcja Marty Prus i firmy Telemark

„Over the Limit” rozwijany w ramach warsztatów będzie kolejnym projektem powstałym we współpracy pomiędzy młodą reżyserką i firmą Telemark. Ostatnio w konkursie polskim 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego publiczność mogła zobaczyć wyprodukowany przez Telemark najnowszy film Marty Prus „Mów do mnie”. Dokument został również nagrodzony na tegorocznym festiwalu „Łodzią po Wiśle”.

Więcej informacji o projekcie "Over the Limit" oraz pozostałych zakwalifikowanych filmach można znaleźć na stronie: www.dokweb.net/en.

http://pisf.pl/aktualnosci/polski-projekt-na-warsztatach-ex-oriente-film
  
powered by lechowicz.biz
Copyright © Polish Art Europe ltd.
info@polisharteurope.org
9 Murrayfield Place, EH12 6AA Edinburgh, UK
Company No. SC386003