EN PL
zamknij

Organizuj Play Poland Film Festival z nami

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy do współpracy przy siódmej edycji Play Poland Film Festival  (PPFF), który jest największym polskim festiwalem filmowym organizowanym poza granicami kraju. 
 
PPFF ma na celu promocję polskiego kina, artystów oraz szeroko pojętych sztuk wizualnych.
 
Od ponad 10 lat współpracujemy z organizacjami polonijnymi z Anglii, Szkocji, Irlandii oraz Irlandii Północnej, Kanady, Chin, USA i Norwegii. Zmiana formuły festiwalu z tradycyjnego na hybrydowy pozwala nam rozszerzyć nasze działania i zaprosić do współpracy organizacje z całego świata.
 
Potrzebujemy pomocy przy promocji festiwalu przez Państwa organizację, polegającą na:
 
  • umieszczeniu artykułu na temat festiwalu oraz informacji o wydarzeniach festiwalowych na Państwa stronie internetowej oraz profilach społecznościowych
  • rozpowszechnieniu informacji na temat Play Poland Film Festival drogą mailową
 
Współpracując z Play Poland Film Festival, będą Państwo mogli czerpać korzyści z szerokiego zakresu możliwości promocyjnych festiwalu. Organizacje partnerskie będą kojarzone z największym polskim wydarzeniem kulturalnym za granicą, zaplanowanym na rok 2021.
 
Dodatkowo w zamian za pomoc oferujemy:
 
  • tytuł partnera festiwalu
  • umieszczenie podlinkowanego logotypu organizacji na stronach: www.playpoland.org.uk oraz www.playpoland.org.pl
  • pełna informacja o organizacji w sekcji partnerów
  • logotyp w filmie promocyjnym festiwalu, wyświetlany w kinach i różnych mediach
  • logotyp na ulotkach, plakatach, w katalogach i innych materiałach promocyjnych
Zapraszamy również do udziału w wywiadach na tematy społeczne i ekologiczne, które będą poruszane w ramach festiwalu (zgodne z działalnością zaproszonych organizacji oraz jej członków).
 
Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Wierzymy że dzięki współpracy z wybranymi przez nas organizacjami stworzymy wartościowy i rozpoznawalny na całym świecie projekt.
 
Decydując się na współpracę z Play Poland Film Festival, znajdą się Państwo w gronie organizacji wspierających polską sztukę i kulturę. Przyczynicie się w budowaniu rangi polskiego filmu na świecie, przybliżając międzynarodowej publiczności polską sztukę, historię, panujące obyczaje, jednocześnie poruszając ważne tematy społeczne.


Zapraszamy do kontaktu: info@playpoland.org.uk
powered by The Blob Studio
Copyright © The Blob Studio ltd.
contact@weeblob.blog
6 Quarry Cottages, EH15 3HJ, Edinburgh, UK
Company No. SC674387